top of page

WARSZAWA OKIEM DZIECKA

BEZPŁATNE SPACERY RODZINNE Z PRZEWODNIKIEM

Razem z Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy zapraszamy na bezpłatne, rodzinne spacery po warszawskim Śródmieściu wspólnie z przewodnikiem, który podczas przechadzki opowie wiele fascynujących historii o dawnej Warszawie, przybliży życie dzieci z różnych klas społecznych, zdradzi jak się bawiły, czy chętnie chodziły do szkoły, a także ... czy musiały pracować?

Uczestnicy dowiedzą się w jakim wieku zostawało się czeladnikiem, czym zajmowała się guwernantka i na czym polegało toczenie fajerki!

Będą zagadki, ciekawostki i tajemnicze historie, a także mnóstwo dobrej zabawy i wspólny rodzinny czas, miło spędzony na świeżym powietrzu.

Na spacery obowiązują zapisy telefoniczne, ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekacie z rezerwacją! tel. 517 49 00 47

Spacery będą się odbywały przez cały sierpień: - w każdy wtorek o 14:30 i 17:00, - w każdą środę o 17:00, - w każdą sobotę o 10:00.

Spacer trwa około 90 minut i jest dostosowany do tempa dziecięcych nóżek.

Start w Parku Saskim, miejsce zbiórki podajemy przy zapisie.

Projekt finansuje Miasto Stołeczne Warszawa

* Rodzinne spacery poprowadzi Piotr Hus - pełen humoru i dobrej energii, współpracujący od lat z naszym Muzeum przewodnik po Warszawie, antropolog kulturowy, muzyk i zapalony cyklista. Od 5 lat zaraża swoją pasją do Warszawy turystów z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Jego specjalizacją jest życie najwybitniejszego warszawskiego kompozytora: jest certyfikowanym przewodnikiem po Muzeum Fryderyka Chopina oraz Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli.

Comentários


bottom of page