ECO TOY - zagłosuj na warsztaty szycia warzyw!

Kochani, mamy szansę otrzymać grant w programie ENCC UPGrants i zrealizować dla Was świetne bezpłatne ! warsztaty szycia zabawek eko. Do tego potrzebujemy jednak Waszych głosów :)

Możecie głosować na nas w następujący sposób:

--> wejdźcie na stronię https://encc.eu/calls/up-grants i kliknijcie SUBMISSIONS, aby zobaczyć zgłoszone do konkursu projekty

--> wśród nich znajdziecie naszą propozycję pt. ECO TOY - Creative Recycling Online Workshops.

Wystarczy kliknąć na tytuł naszego projektu, by przejść na odpowiednią podstronę

--> na dole podstrony znajdziecie czerwony podłużny przycisk VOTE - wystarczy w niego kliknąć, by wesprzeć nasz projekt.

W programie ENCC UPGrants Wasze głosy są tak samo ważne, jak głosy ekspertów. Jeśli uda nam się otrzymać grant, już w wkrótce(maj-czerwiec) spotkamy się na warsztatach. A wszystko odbędzie się w bezpiecznej, wygodnej formie online. Liczymy na Wasze wsparcie :) bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci – komplet 8 owoców i warzyw z tkaniny oraz kosz do ich przechowywania. Są to zabawki o charakterze edukacyjnym - doskonałe pomoce w przekazywaniu dzieciom wiedzy o zdrowym żywieniu, ekologii czy ekonomicznym gospodarowaniu żywnością.

Do szycia owoców i warzyw wykorzystamy tkaniny, guziki i dodatki pozyskane z niepotrzebnych już ubrań. Warsztaty poprowadzi doświadczona rękodzielniczka, specjalizująca się w szyciu ręcznym, zwłaszcza projektowaniu i szyciu zabawek z materiałów wtórnych - wspaniała Joanna Michalska z @nitkomaniacy.pl

Biorąc udział w warsztatach (4 spotkania online po 90 minut) dowiecie się w jaki sposób dawać tkaninom drugie życie, tak by wykorzystać je jak najefektywniej, przećwiczycie podstawowe techniki szycia ręcznego, otrzymacie też wszelkie niezbędne instrukcje i wykroje. Wykroje, zdjęcia przykładowych prac i dodatkowe materiały będą też dostępne za darmo na naszej stronie.

W programie ENCC UPGrants Wasze głosy są tak samo ważne, jak głosy ekspertów. Jeśli uda nam się otrzymać grant, już w wkrótce (maj-czerwiec) spotkamy się na warsztatach. A wszystko odbędzie się w bezpiecznej, wygodnej formie online. Liczymy na Wasze wsparcie :)