馃尀LATO W MUZEUM_2020馃尀

馃尀 LATO W MUZEUM_2020 馃尀

Na nadchodz膮ce wakacje przygotowali艣my now膮, specjaln膮 ofert臋 dla grup zorganizowanych. Zwiedzanie z przewodnikiem wystaw sta艂ych i wystawy czasowej, przeplatane jest atrakcyjnymi i anga偶uj膮cymi ca艂膮 grup臋 zabawami edukacyjnymi, kt贸re nie tylko utrwalaj膮 wiadomo艣ci zdobyte na zaj臋ciach, ale te偶 integruj膮 uczestnik贸w.

Zaj臋cia prowadzone s膮 w taki spos贸b, by odpowiada膰 na potrzeby zr贸偶nicowanych wiekowo grup dzieci i m艂odzie偶y. Ze wzgl臋du na epidemi臋 COVID-19, wszystkie 膰wiczenia edukacyjne odbywaj膮 si臋 wy艂膮cznie w otwartej przestrzeni ekspozycji. W zaj臋ciach mog膮 bra膰 udzia艂 grupy 10-14 osobowe wraz z opiekunami.

Podczas wizyty w Muzeum zar贸wno uczestnicy, jak i opiekunowie musz膮 mie膰 zas艂oni臋te usta i nos oraz zdezynfekowane r臋ce. Wszyscy pracownicy Muzeum maj膮cy kontakt z grup膮 r贸wnie偶 stosuj膮 wszelkie wymagane 艣rodki bezpiecze艅stwa. Dodatkowo w Muzeum dzia艂a odka偶aj膮ca lampa przep艂ywowa, kt贸ra usuwa z powietrza bakterie i wirusy. Dok艂adamy wszelkich stara艅 by udzia艂 w zaj臋ciach by艂 ca艂kowicie bezpieczny dla uczestnik贸w.

Zaj臋cia trwaj膮 1,5 godziny (w tym czas wolny dla uczestnik贸w). Koszt zaj臋膰 to 19 z艂 od uczestnika + 50 z艂 od grupy.

Obowi膮zuj膮 zapisy telefoniczne 鈽庯笍 517 490 047.

Zapraszamy serdecznie!

MUZEUM DOMK脫W DLA LALEK W WARSZAWIE   muzeum@MuzeumDomkow.pl