MUZEUM PONOWNIE OTWARTE!

MUZEUM PONOWNIE OTWARTE

OD SOBOTY 16 MAJA 2020!

W najbliższą sobotę mieliśmy świętować z Wami NOC MUZEÓW... Cóż, impreza jest odwołana, ale od soboty możemy zobaczyć się za dnia!

W maju obowiązują nowe godziny otwarcia - codziennie 13:00-19:00.

Wnętrza Muzeum zostały przygotowane dla zwiedzających, są zdezynfekowane, w recepcji pojawiła się szklana przegroda, zainstalowaliśmy też przepływową lampę UV-C, która na bieżąco dezynfekuje powietrze (promieniowanie niszczy wirusy, bakterie i grzyby).

Wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu placówki - każdy zwiedzający musi przy wejściu przemyć dłonie środkiem odkażającym, musi mieć maseczkę i zachować dwumetrowy dystans od innych (obcych) zwiedzających.

Ograniczamy też liczbę osób na ekspozycji i zawieszamy działalność edukacyjną. Nie organizujemy przyjęć urodzinowych. Na razie nie ma też możliwości zwiedzania Muzeum z przewodnikiem.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE