BEZPŁATNE WARSZTATY RODZINNE

Po raz kolejny w okresie między Świętami a Nowym Rokiem zapraszamy do Muzeum Domków dla Lalek na rodzinne warsztaty. W zeszłym roku nie wszystkim udało się wziąć udział w naszych zajęciach, podczas których uczyliśmy się jak wykonać piękne, ażurowe gwiazdy z papieru, powtarzamy więc na Wasze życzenie temat warsztatów jeszcze raz, te cudowne gwiazdy są tego warte, przekonajcie się sami! Uczestnicy warsztatów zabierają gwiazdy ze sobą do domu. W zajęciach mogą wziąć udział rodziny, grupy znajomych a także pojedyncze osoby. Warsztaty odbędą się w dniach 27-29 grudnia 2017, w godzinach: 9:00 - 12:00 i 16:00 - 19:00 Obowiązuje kolejność zgłoszeń w holu Muzeum, bez wcześniejszych zapisów. Po prostu trzeba przyjść i zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach :) W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które wykupiły bilet wstępu do Muzeum. Zapraszamy!