top of page

KINO DZIECI - niespodzianki i nagrody!


Muzeum Domków dla Lalek Partnerem

Festiwalu Filmowego

Kino Dzieci

Już za tydzień rozpocznie się filmowa uczta nie tylko dla najmłodszych widzów.

Od 23.09 do 1.10.2017 w dwóch warszawskich kinach - Muranowie i Kinotece, będziecie mogli zobaczyć najbardziej wartościowe filmy dla dzieci, na najfajniejszym festiwalu filmowym w stolicy KINO DZIECI - pora na ciekawość.

A my szykujemy dla Was kilka niespodzianek!

W sobotę 23 września w samo południe, przed seansem filmu „Zimowe przygody Jill i Joy”, będzie można dowiedzieć się co nieco o historii domków dla lalek oraz o tym, jak to jest kolekcjonować te małe dzieła sztuki i poznawać ich sekrety.

Po seansie zapraszamy na warsztaty plastyczne dla wszystkich chętnych! Będą pocztówki-wycinanki z najpiękniejszymi warszawskimi kamieniczkami – do wycięcia i złożenia lub wysłania w świat.

Pod linkiem podanym poniżej, można zapoznać się z harmonogramem warsztatów i wydarzeń, które będą towarzyszyć Festiwalowi, a także zapisać się na specjalne zwiedzanie Muzeum Domków dla Lalek z przewodnikiem!

KONKURS Z NAGRODAMI

A my już teraz mamy dla Was sześć podwójnych zaproszeń na wspaniałe festiwalowe filmy (możecie sami wybrać na które). Pomóżcie naszemu Misiowi Zdzisiowi, który marzy o tym by być kiedyś filmowcem, i spróbujcie Mu podpowiedzieć jak powinna wyglądać Jego filmowa kariera. Może wymyślicie krótki scenariusz lub tytuł filmu w którym wystąpi, a może nazwę studia filmowego, które powinien poprowadzić? Jak to w filmie- ogranicza Was tylko wyobraźnia, a my najciekawsze propozycje nagrodzimy!

Na odpowiedzi czekamy do środy 20 września, piszcie na muzeum@belleepoque.pl

bottom of page