CZERWCOWE WARSZTATY RODZINNE

W poniedziałek 5 czerwca, zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych. Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów. W czerwcu spotykamy się po raz ostatni przed wakacjami. Na zakończenie tegorocznego cyklu wykonamy samodzielnie MINIATUROWY TALERZ oraz CIATKA I LODY W WAFELKACH. Zajęcia rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania miniatur będzie dostępne w naszej Sali Warsztatowej. W czerwcu 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!): - w poniedziałek 5 czerwca - we wtorek 13 czerwca - w środę 21 czerwca - we czwartek 29 czerwca Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie. Udział w warsztatach jest płatny, wstęp od każdego uczestnika kosztuje 25 zł, płatne w kasie Muzeum. Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Obowiązują zapisy telefoniczne i kolejność zgłoszeń. tel. 517 49 00 47 Serdecznie zapraszamy!