top of page

MAJOWE WARSZTATY RODZINNE

MAJ W MUZEUM

ZRÓB TO w Muzeum - warsztaty rodzinne. W drugi wtorek maja zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych. Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W maju wykonamy samodzielnie ZESTAW MINIATUROWYCH SŁODYCZY. Zajęcia rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania miniatur będzie dostępne w naszej Sali Warsztatowej. W maju 2017 warsztaty odbędą się w 3 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!):

- we wtorek 9 maja

- w środę 17 maja

- w czwartek 25 maja Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie. Udział w warsztatach jest płatny, wstęp od każdego uczestnika kosztuje 25 zł, płatne w kasie Muzeum. Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatury, a efekt pracy zabiera do domu. Obowiązują zapisy telefoniczne i kolejność zgłoszeń. tel. 517 49 00 47 Serdecznie zapraszamy!

bottom of page