top of page

KWIETNIOWE WARSZTATY RODZINNE

KWIECIEŃ W MUZEUM

ZRÓB TO w Muzeum - warsztaty rodzinne. W pierwszy poniedziałek kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych. Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W kwietniu wykonamy samodzielnie MINIATUROWE KOSZYCZKI Z PISANKAMI I OZDOBAMI ŚWIĄTECZNYMI. Zajęcia rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania miniatur będzie dostępne w naszej Sali Warsztatowej. W kwietniu 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!): - w poniedziałek 3 kwietnia

- we wtorek 11 kwietnia

- w środę 19 kwietnia

- w czwartek 27 kwietnia Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie. Udział w warsztatach jest płatny, wstęp od każdego uczestnika kosztuje 25 zł, płatne w kasie Muzeum. Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatury, a efekt pracy zabiera do domu. Obowiązują zapisy telefoniczne i kolejność zgłoszeń. tel. 517 49 00 47 Serdecznie zapraszamy!

bottom of page