top of page

MARCOWE WARSZTATY RODZINNE

MARZEC W MUZEUM

ZRÓB TO w Muzeum - warsztaty rodzinne. W pierwszy poniedziałek marca zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych. Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W marcu - nawiązując tematycznie do naszej nowej wystawy, wykonamy samodzielnie MINIATUROWE LALECZKI Z DREWNIANYCH SPINACZY. Zajęcia rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania miniatur będzie dostępne w naszej Sali Warsztatowej. W marcu 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!): - w poniedziałek 6 marca

- we wtorek 14 marca

- w środę 22 marca

- w czwartek 30 marca Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie. Udział w warsztatach jest płatny, wstęp od każdego uczestnika kosztuje 25 zł, płatne w kasie Muzeum. Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania lalki, a efekt pracy zabiera do domu. Ze względu na specyfikę spotkania (nie ma gotowych wzorów laleczek, tylko pewne inspiracje) nie ma możliwości zakupienia dodatkowego zestawu "na wynos", tak jak miało to miejsce podczas niektórych poprzednich spotkań. Można zapisać się na kilka spotkań i wykonać całą rodzinę lalek :))) Obowiązują zapisy telefoniczne i kolejność zgłoszeń. tel. 517 49 00 47 Serdecznie zapraszamy!

bottom of page