top of page

LISTOPADOWE WARSZTATY RODZINNE


ZRÓB TO w Muzeum - warsztaty rodzinne. W poniedziałek 7 listopada zapraszamy na nowe spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych. Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów. W listopadzie zrobimy MINIATUROWĄ SKRZYNKĘ na warzywa

a w niej – DYNIĘ, KABACZKI, PATISONY, BAKŁAŻANY!

Zajęcia rozpoczynamy punktualnie o 17:00. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych narzędzi, wszystko co potrzebne do wykonania miniatur będzie dostępne w naszej Sali Warsztatowej. W listopadzie 2016 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!):

- poniedziałek 7 listopada

- wtorek 15 listopada

- środę 23 listopada

- czwartek 24 listopada Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie. Udział w warsztatach jest płatny, wstęp od każdego uczestnika kosztuje 25 zł, płatne w kasie Muzeum. Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Para dziecko+opiekun mogą podczas warsztatów używać wspólnie jednego zestawu, a drugi zestaw materiałów zabrać ze sobą, do dalszej samodzielnej pracy. Obowiązują zapisy telefoniczne i kolejność zgłoszeń. tel. 517 49 00 47 Serdecznie zapraszamy!

bottom of page