Z KLASĄ W MUZEUM - oferta edukacyjna

Z KLASĄ W Muzeum - pakiet edukacyjny

WIZYTA „Z KLASĄ W MUZEUM” Przygotowaliśmy

OFERTĘ DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH skierowaną do grup przedszkolnych i klas szkolnych (podstawówka, gimnazjum i liceum) a także dla dorosłych i grup mieszanych wiekowo. PAKIET EDUKACYJNY OBEJMUJE: LEKCJĘ MUZEALNĄ (45 minut)

i WARSZTATY TWÓRCZE (45 minut)

(uwaga- istniej możliwość skorzystania z samej lekcji muzealnej lub z samych warsztatów, oraz zamówienia cyklu warsztatów rozbudowanych) bilet wstępu grupowy - 13 zł od osoby udział w warsztatach - 13 zł od osoby opłata za lekcję muzealną - 45 zł od grupy Opiekunowie(1 osoba na 10 podopiecznych)-gratis. Optymalna ilość uczestników w grupie - 20 osób. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc i przedpłata.

Przykładowy koszt wizyty 20 – osobowej wycieczki + dwoje opiekunów, zawierającej koszt zakupu 20 biletów wstępu do muzeum wraz z udziałem w warsztatach i lekcją muzealną wynosi 565 zł. dział rezerwacji tel. 517 49 00 47 rezerwacje@BelleEpoque.pl DO ZOBACZENIA W MUZEUM!