BEZPŁATNE WARSZTATY RODZINNE

W okresie między Świętami a Nowym Rokiem zapraszamy do Muzeum Domków dla Lalek na rodzinne warsztaty, podczas których będziemy uczyć się jak wykonać piękne, ażurowe gwiazdy z papieru. Uczestnicy warsztatów zabierają gwiazdy ze sobą do domu. W zajęciach mogą wziąć udział rodziny, grupy znajomych a także pojedyncze osoby. Warsztaty odbędą się w dniach 27-29 grudnia 2016, w godzinach: 9:00 - 12:00 i 16:00 - 19:00 Obowiązuje kolejność zgłoszeń w holu Muzeum, bez wcześniejszych zapisów. Po prostu trzeba przyjść i zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach :) W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które wykupiły bilet wstępu do Muzeum. W Muzeum oprócz ekspozycji stałej "W świecie dawnych domków dla Lalek", można obecnie oglądać wystawę pokonkursową "Śródmieście dba o tradycje. Szopka w Miniaturze". Zapraszamy. Projekt współfinansuje Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.