SZOPKA W MINIATURZE

ŚRÓDMIEŚCIE DBA O TRADYCJE

- SZOPKA W MINIATURZE - KONKURS TWÓRCZY DLA RODZIN

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie twórczym zorganizowanym przez Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie i Fundację Belle Époque.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Konkurs skierowany jest do rodzin lub grup przyjaciół.

Założeniem konkursu jest wspólne wykonanie MINIATUROWEJ SZOPKI (jej wymiar nie może przekraczać 12 cm x 12 cm x 12 cm) w dowolnej technice przestrzennej i przesłanie pracy na adres Muzeum do 30 listopada 2016 (uwaga - decyduje data dotarcia do nas pracy!).

Praca musi być wykonana przez co najmniej dwie osoby.

Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Patronat Honorowy nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Pan Piotr Kazimierczak.

Naszymi patronami medialnymi są Polskie Radio Dla Ciebie (RDC) oraz portal CzasDzieci.pl

Życzymy przyjemnej wspólnej pracy nad projektem i wspaniałej weny twórczej!

Zgłoszenia prac przyjmujemy

do 30 listopada 2016 r.

W załączniku znajduje się szczegółowy regulamin. Zachęcamy do wydrukowania go i przekazania zainteresowanym osobom.

adres do wysyłki prac:

MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

Konkurs koordynuje Zofia Jusiak, tel. 517 49 00 47

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NADSYŁANIA PRAC!