top of page

AKCJA REKRUTACJA! ZAPROŚ NAS DO SIEBIE!

Jesteś przedstawicielem mazowieckiego ośrodka kultury i chciałbyś zaprosić Wystawę Lalek Artystycznych MAZOWSZE W SPÓDNICY na miesięczną wystawę do Twojej miejscowości?

Właśnie rusza nabór ośrodków, do których możemy przyjechać z wystawą całkowicie nieodpłatnie, jeszcze w tym roku. Od ośrodków wymagamy bezpiecznej, zamykanej przestrzeni wystawienniczej o powierzchni co najmniej 35m2 i dobrego uzasadnienia, dlaczego właściwie chcielibyście przybliżać historię regionu opowiadając o niezwykłych kobietach związanych z Mazowszem???

Pierwszeństwo będą miały ośrodki w miejscowościach do 40 tys. mieszkańców, w których nie ma barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.

Nabór trwa do 6 maja 2022, więc nie zwlekaj z przesłaniem maila na muzeum@muzeum-domkow.pl wraz ze zdjęciem swojego ośrodka (muzeum, domu kultury, biblioteki, izby pamięci itp.) i sali w której możemy zamontować ekspozycję składającą się z 15 lalek portretowych na postumentach i rollupów. Wystawie towarzyszy piękny, bezpłatny katalog, który również przywieziemy ze sobą!Zadanie publiczne MAZOWSZE W SPÓDNICY dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski ❤️


Comments


bottom of page