top of page

EDUKACJA W NOWYM REŻIMIE SANITARNYM


W związku z epidemią COVID-19 zawieszamy tymczasowo dostępność do naszej pełnej oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży oraz dla odbiorców dorosłych.

Od 1 września 2020 obowiązuje nowa oferta edukacyjna

w reżimie sanitarnym COVID-19.

Nasz dział edukacji przygotował specjalną ofertę edukacyjną dla grup zorganizowanych. Zwiedzanie z przewodnikiem wystaw stałych i wystawy czasowej, przeplatane jest atrakcyjnymi i angażującymi całą grupę zabawami edukacyjnymi, które nie tylko utrwalają wiadomości zdobyte na zajęciach, ale też integrują uczestników. Zajęcia są dostosowane do wieku dzieci i młodzieży.

Ze względu na epidemię COVID-19, wszystkie ćwiczenia edukacyjne odbywają się wyłącznie w otwartej przestrzeni ekspozycji w salach Muzeum. W zajęciach mogą brać udział grupy nie większe niż 15- osobowe wraz z 2 opiekunami.

Podczas wizyty w Muzeum zarówno uczestnicy, jak i opiekunowie muszą mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekowane ręce. Wszyscy pracownicy Muzeum mający kontakt z grupą również stosują wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa.

Dodatkowo w Muzeum działa odkażająca lampa przepływowa, która usuwa z powietrza bakterie i wirusy. Dokładamy wszelkich starań by udział w zajęciach był całkowicie bezpieczny dla uczestników.

Zajęcia trwają 1,5 godziny.

Koszt zajęć to 20 zł od uczestnika + 50 zł od grupy.

Opiekunowie (1 na 10 osób) - wstęp bezpłatny.

Obowiązują zapisy telefoniczne ☎️ 517 490 047.

Zapraszamy serdecznie!

bottom of page