🌞LATO W MUZEUM_2020🌞

06/25/2020

 

🌞 LATO W MUZEUM_2020 🌞

 

Na nadchodzące wakacje przygotowaliśmy nową, specjalną ofertę dla grup zorganizowanych. Zwiedzanie z przewodnikiem wystaw stałych i wystawy czasowej, przeplatane jest atrakcyjnymi i angażującymi całą grupę zabawami edukacyjnymi, które nie tylko utrwalają wiadomości zdobyte na zajęciach, ale też integrują uczestników.

 

 

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by odpowiadać na potrzeby zróżnicowanych wiekowo grup dzieci i młodzieży. Ze względu na epidemię COVID-19, wszystkie ćwiczenia edukacyjne odbywają się wyłącznie w otwartej przestrzeni ekspozycji. W zajęciach mogą brać udział grupy 10-14 osobowe wraz z opiekunami.

 

 

Podczas wizyty w Muzeum zarówno uczestnicy, jak i opiekunowie muszą mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekowane ręce. Wszyscy pracownicy Muzeum mający kontakt z grupą również stosują wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa. Dodatkowo w Muzeum działa odkażająca lampa przepływowa, która usuwa z powietrza bakterie i wirusy. Dokładamy wszelkich starań by udział w zajęciach był całkowicie bezpieczny dla uczestników.

 

 

Zajęcia trwają 1,5 godziny (w tym czas wolny dla uczestników). Koszt zajęć to 19 zł od uczestnika + 50 zł od grupy.

Obowiązują zapisy telefoniczne ☎️ 517 490 047.

 

 

Zapraszamy serdecznie!

Please reload

MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK W WARSZAWIE   muzeum@MuzeumDomkow.pl

  • Facebook Clean