WEEKEND ZA PÓŁ CENY!

W pierwszy wiosenny weekend 20 - 23 marca 2020 (piątek od godz. 17.00 - niedziela do godz. 19.00) w Muzeum Domków dla Lalek powołaj się na akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ!

Bilety* do Muzeum tańsze aż o 50% w ramach VIII edycji Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny.

Czekamy na Was!

* Oferta dotyczy zwiedzania dla osób indywidualnych, obejmuje bilety: normalny, ulgowy, seniora. Promocje cenowe na bilety nie sumują się.

HALF-PRICE WEEKEND!
During the first weekend of Spring , 20-23 March (Friday 5 p.m. - Sunday 7 p.m.) refer to POLAND SEE MORE campaign and take advantage of ticket discounts in The Dollhouse Museum!

As a part of the 7th POLAND SEE MORE - HALF-PRICE WEEKEND campaign you can purchase tickets* to the Museum with 50% discount!

We look forward to seeing you!

*The offer applies to individual guests and regular, discount and senior tickets. Discounts do not combine.