WARSZAWSKIE DNI SENIORA

Warszawa Senioralna zaprasza na Warszawskie Dni Seniora w dniach 21.09 - 1.10.2019!

Warszawskie Dni Seniora to ponad 420 bezpłatnych, bądź atrakcyjnych cenowo wydarzeń skierowanych do seniorów w całej stolicy - Miasto Stołeczne Warszawa.

Muzeum Domków dla Lalek również przygotowało coś specjalnego - serdecznie zapraszamy Seniorów 60+ na nostalgiczną wyprawę w dawne czasy.

W środę 25.09 od godz.14:00 odbędzie się godzinne, bezpłatne zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 517 49 00 47.

Spotkanie odbędzie się w ramach stałego cyklu prowadzonego przez Muzeum Domków dla Lalek, ŚRODA SENIORA - czyli bezpłatnego zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Spotkania odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 14.00, obowiązują zapisy telefoniczne.

Wydarzenie współtworzy Warszawskie Dni Seniora 2019

Więcej informacji: www.wds.org.pl www.senioralna.um.warszawa.pl, tel. 19 115