MAŁY DOMEK - WIELKIE SERCE

08/22/2018

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA BEZPŁATNE WARSZTATY RODZINNE!!!

Pod koniec sierpnia rozpoczynamy nowy cykl charytatywnych warsztatów twórczych w Muzeum Domków dla Lalek.

Do udziału zapraszamy rodziny - dorosłych i dzieci powyżej 6 lat. Zajęcia odbywają się w weekendy. Spotkanie warsztatowe trwa 7 godz. Udział jest bezpłatny i jednorazowy.

Z pomocą opiekunów artystycznych, każda z rodzin własnoręcznie wykona i ozdobi domek dla misia. Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz zwiedzą Muzeum z przewodnikiem.

Domki zostaną przekazane na rzecz warszawskich placówek opiekuńczo-wychowawczych i opieki zdrowotnej.

Zapisy przyjmujemy wyłącznie telefonicznie - 517 49 00 47.

Liczba miejsc ograniczona!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.