NOC MUZEÓW 2018

NOC MUZEÓW 2018 - NOCNE ZWIEDZANIE Z LATARKAMI w Muzeum Domków dla Lalek! Wejścia na ekspozycję tonącą w ciemnościach rozpoczną się równo o: - 19:00 - 20:00 - 21:00 - 22:00 Zwiedzanie jest bezpłatne. Obowiązują zapisy telefoniczne, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń! Wiek uczestników musi być wyższy niż 10 lat, gdyż będzie tajemniczo, niezwykle i na pewno trochę strasznie... Zapewniamy latarki a zwiedzającym zalecamy, by mieli na głowach czapki (najlepiej z daszkiem) - dzięki temu unikną bliskiego kontaktu nosa z szybami gablot (sprawdzone w poprzedniej edycji) :) NOCNE MARKI ZWIEDZAJĄ, RANNE PTASZKI ZAPISUJĄ... Zapisy rozpoczniemy nietypowo - w czwartek 10 maja już od 6 rano! tel. 517 49 00 47 Uwaga - nie odpowiadamy na maile i wiadomości dotyczące rezerwacji, nie przyjmujemy rezerwacji mailowych!