DOMEK Z SERCEM

16 niezwykłych DOMKÓW Z SERCEM, które seniorzy z dziećmi wykonywali przez kilka tygodni w ramach akcji charytatywnej w MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK, trafiły w grudniu 2017 r. do Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Pan Krzysztof Czubaszek - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, oraz Aneta Popiel-Machnicka - dyrektor Muzeum Domków dla Lalek a także przedstawiciele Seniorów - Pani Maria S. Lambasa i nieoceniony Tymek, przekazali domki na ręce Pani Dyrektor Izabeli Marcewicz - Jendrysik oraz personelu Szpitala. Domki zostaną wykorzystane w pracy terapeutycznej w Dziennym Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej oraz uprzyjemnią pobyt małych Pacjentów w Przychodniach Szpitala oraz na Izbie Przyjęć. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tej akcji i tym, którzy nam kibicowali! ❤️❤️❤️ Jesteście wspaniali! ŚRÓDMIEŚCIE ŁĄCZY POKOLENIA - DOMEK Z SERCEM CYKL CHARYTATYWNYCH WARSZTATÓW TWÓRCZYCH Projekt współfinansowany przez Dzielnicę Śródmieście m.st. Warszawy.