CZERWCOWE WARSZTATY RODZINNE

05/30/2017

W poniedziałek 5 czerwca, zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W czerwcu spotykamy się po raz ostatni przed wakacjami. Na zakończenie tegorocznego cyklu wykonamy samodzielnie MINIATUROWY TALERZ oraz CIATKA I LODY W WAFELKACH.

W czerwcu 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!):

- w poniedziałek 5 czerwca
- we wtorek 13 czerwca
- w środę 21 czerwca
- we czwartek 29 czerwca

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu.