MAJOWE WARSZTATY RODZINNE

05/02/2017

MAJ W MUZEUM

W drugi wtorek maja zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W maju wykonamy samodzielnie ZESTAW MINIATUROWYCH SŁODYCZY.

W maju 2017 warsztaty odbędą się w 3 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy  to samo!):

- we wtorek 9 maja

- w środę 17 maja

- w czwartek 25 maja

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatury, a efekt pracy zabiera do domu.