KWIETNIOWE WARSZTATY RODZINNE

03/26/2017

KWIECIEŃ W MUZEUM

W pierwszy poniedziałek kwietnia zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W kwietniu wykonamy samodzielnie MINIATUROWE KOSZYCZKI Z PISANKAMI I OZDOBAMI ŚWIĄTECZNYMI.

W kwietniu 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy  to samo!):

- w poniedziałek 3 kwietnia

- we wtorek 11 kwietnia

- w środę 19 kwietnia

- w czwartek 27 kwietnia

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatury, a efekt pracy zabiera do domu.