LUTOWE WARSZTATY RODZINNE

01/23/2017

WALENTYNKI W MUZEUM

W pierwszy poniedziałek lutego zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W lutym damy się porwać miłosnym klimatom i wykonamy samodzielnie BUKIET MINIATUROWYCH RÓŻ, oraz walentynkowe kartki pocztowe i bileciki do kwiatów.

W lutym 2017 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy  to samo!):

- w poniedziałek 6 lutego

- we wtorek 14 lutego

- w środę 22 lutego

- w czwartek 23 lutego

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu.