MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK W WARSZAWIE   muzeum@MuzeumDomkow.pl

  • Facebook Clean

SZOPKA W MINIATURZE

12/06/2016

Skrócony protokół obrad Jury.  

Konkurs  „ŚRÓDMIEŚCIE DBA O TRADYCJE, SZOPKA W MINIATURZE, KONKURS TWÓRCZY DLA RODZIN“ oraz wystawa pokonkursowa zostały zorganizowane przez Fundację Belle Epoque oraz Muzeum Domków dla Lalek. Projekt współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa, zaś honorowy patronat objął Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, pan Piotr Kazimierczak.

Jury w składzie:
1. Aneta Popiel Machnicka, przewodnicząca jury, dyrektor Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie
2. Bożena Michalska, przedstawiciel sponsora nagród GRANNA
3. Beata Jewiarz, przedstawiciel patrona medialnego Radio RDC
4. Karolina Chmielnik-Dubaj, przedstawiciel Rady Nadzorczej Fundacji Belle Epoque
5. Edward Adamus, przedstawiciel sponsora nagród Domkowa4.pl

oceniło 247 nadesłanych prac, stworzonych przez ponad 500 uczestników i zakwalifikowało do udziału w wystawie pokonkursowej 124 prace.

W związku z wysokim poziomem prac i różnorodnością technik w jakich zostały one wykonane, Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić aż 50 zespołów autorskich:

GRAND PRIX KONKURSU
(Nagroda główna ufundowana przez Restaurację Specjały Regionalne - uroczysta kolacja rodzinna, Spacer z przewodnikiem ufundowany przez Tomasza Dygałę - Kurs Przewodnicki po Warszawie TUTOR, domek - kamieniczkę amsterdamską ufundowaną przez firmę Domkowa4.pl, oraz grę ufundowaną przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują
Nadia Greń, Natalia Greń i Dariusz Greń
z Bąkowa


I MIEJSCE
(Spacer z przewodnikiem ufundowany przez Tomasza Dygałę - Kurs Przewodnicki po Warszawie TUTOR, domek ufundowany przez firmę Domkowa4.pl, oraz grę ufundowaną przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują
Przemysław Król,Małgorzata Król, Dariusz Król i Iwona Olszewska-Król
z Warszawy


II MIEJSCE
(Spacer z przewodnikiem ufundowany przez Tomasza Dygałę - Kurs Przewodnicki po Warszawie TUTOR, domek ufundowany przez firmę Domkowa4.pl, oraz grę ufundowaną przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują
Adam Kędzierzawski i Tadeusz Kędzierzawski
z Warszawy


III MIEJSCE
(Spacer z przewodnikiem ufundowany przez Tomasza Dygałę - Kurs Przewodnicki po Warszawie TUTOR, domek ufundowany przez firmę Domkowa4.pl, oraz grę ufundowaną przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują
Weronika Wrzos, Aleksandra Wrzos i Michał Wrzos
z Komorowa


NAGRODĘ SPECJALNĄ JURY
(Spacer z przewodnikiem ufundowany przez Tomasza Dygałę - Kurs Przewodnicki po Warszawie TUTOR, domek ufundowany przez firmę Domkowa4.pl, oraz grę ufundowaną przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują
Elżbieta Marcinkowska i Grażyna Zborowska
z Ożarowa Mazowieckiego


WYRÓŻNIENIA SPECJALNE JURY
(gry ufundowane przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują:

Agnieszka Rzążewska i Hanna Rzążewska
oraz Piotr Rzążewski i Wiktoria Rzążewska
z Lublina

Wiktoria Bloch, Marta Kijak-Bloch i Przemysław Bloch
z Warszawy

Monika Pęcak, Weronika Pęcak, Bernadetta Pęcak i Sebastian Pęcak
z Warszawy

Hanna Florowska, Mateusz Florowski i Anna Florowska
z Warszawy

Aleksandra Wieczorek, Monika Schönwalder, Przemysław Schönwalder
z Radomska

Maria Jędrzejczyk, Helena Jędrzejczyk, Anna Jędrzejczyk, Małgorzata Jędrzejczyk i Hubert Jędrzejczyk
z Warszawy

Maja Jankowska, Marta Jankowska, Magdalena Jankowska
z Aleksandrowa Kujawskiego

Aleksandra Przybyło i Fabiola Przybyło
z Łańcuta

Zuzanna Cinkel, Beata Cinkel, Weronika Cinkel, Jakub Cinkel, Maria Doering-Cinkel
z Krokowej
 
Joanna Wachowicz, Lucyna Poduch i Sylwester Nosarzewski
z Elbląga

Danuta Świątek, Anna Komorowska i Maria Szczepańska
z Elbląga

Natasza Siemek, Martyna Siemek, Joanna Kossowska
z Warszawy

Małgorzata Przewuska i Urszula Przewuska
z Warszawy

Julia Gaweł, Justyna Gaweł i Adrian Gaweł
z Sosnowca

Klaudia Knas i Agnieszka Żegleń
z Katowic

Teresa Widomska i Allen Wołowski
z Warszawy

Wiktoria Janocińska i Amelia Okienczyc
z Warszawy

Jan Denysiuk, Tomasz Denysiuk i Paulina Zarębska-Denysiuk
z Lublina

Ala Pawłowska, Daniel Pawłowski i Joanna Pawłowska
z Nadmy

Michał Makarski, Kalina Sroczyńska i Justyna Sroczyńska
z Warszawy

Janek Łapiński i Kostek Chmielewski
z Warszawy

Teofil Kiliś, Ida Małachowska, Aniela Kiliś, Tomasz Kiliś, Edyta Kiliś, Antonina Kiliś i Michał Loba
z Warszawy

Magda Jaczewska, Kasia Jaczewska i Jolanta Korzeniewska
z Warszawy

Maja Stypka i Zuzanna Lubartowska
z Warszawy

Marek Lazurek, Blanka Glegoła i Wiktoria Mazurkiewicz
z Wrocławia

WYRÓŻNIENIA
(gry ufundowane przez producenta gier planszowych GRANNA)

otrzymują:

Nikola Smoleńska z babcią
z Warszawy

Grażyna Kopańska i Halina Gnat
z Elbląga

Zofia Galera, Karolina Galera i Michał Galera
z Warszawy

Antonina Dąbrowska i Małgorzata Dąbrowska
z Warszawy

Zofia Bielińska z rodzicami
z Warszawy

Julia Kotuła i Izabela Kotuła
z Marek

Weronika Chomutowska, Barbara Drachuk, Maksymilian Juzala i Monika Szmit
z Warszawy

Julita Korzeniowska i Agnieszka Korzeniowska
z Krakowa

Gucio Krajewski, Kalinka Krajewska i Monika Będowska
z Warszawy

Kacper Fox i Agnieszka Żegleń
z Katowic

Basia Penkala i Anna Penkala
z Warszawy

Nela Brysiak i Anna Śliwińska
z Warszawy

Monika Korba i Karolina Korba
z Kielc

Antonina Popielarczyk i Marysia Sałatka
z Warszawy

Magdalena Ośko, Kalina Ośko i Maja Ośko
z Warszawy

Aleksandra Przybył i Mikołaj Krajewski
z Warszawy

Aleksandra Dębowska z rodzicami
z Warszawy

Kasper Sokół, Agata Sokół, Aneta Sokół i Marek Sokół
z Jeleniej Góry

Hanna Kubik, Mikołaj Kubik, Michał Kubik i Marta Kubik
z Warszawy

Michał Nieckarz, Natalia Nieckarz, Bożena Nieckarz i Krzysztof Nieckarz
z Tomaszkowic k. Wieliczki

Anetka Biernat i Maria Biernat
z Warszawy

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Please reload