GRUDNIOWE WARSZTATY RODZINNE

12/01/2016

W pierwszy poniedziałek grudnia zapraszamy na kolejne spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W grudniu zrobimy MINIATUROWE OZDOBY NA CHOINKĘ - bombki, łańcuch, serduszko i gwiazdkę, a wszystko zapakujemy w ozdobne, zamykane pudełko.

W grudniu 2016 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy to samo!):

- poniedziałek 5 grudnia
- wtorek 13 grudnia
- środę 21 grudnia
- czwartek 29 grudnia

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Para dziecko+opiekun mogą podczas warsztatów używać wspólnie jednego zestawu, a drugi zestaw materiałów zabrać ze sobą, do dalszej samodzielnej pracy.