WARSZTATY DLA GRUP W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

10/28/2016

ŚWIĄTECZNA WIZYTA „Z KLASĄ W MUZEUM”

Na okres przedświąteczny (listopad - grudzień) przygotowaliśmy specjalną ofertę warsztatową

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH skierowaną do grup przedszkolnych i klas szkolnych (podstawówka, gimnazjum i liceum)a także dla dorosłych i grup mieszanych wiekowo. Zadaniem uczestników warsztatów będzie samodzielne wykonanie miniaturowych wianuszków świątecznych, które uczestnicy zabierają do domów.

PAKIET EDUKACYJNY OBEJMUJE:

LEKCJĘ MUZEALNĄ (45 minut)

i WARSZTATY TWÓRCZE (45 minut)

Uwaga - istniej możliwość skorzystania z samej lekcji muzealnej lub z samych warsztatów, oraz zamówienia cyklu warsztatów rozbudowanych.

bilet wstępu grupowy - 13 zł od osoby
udział w warsztatach - 13 zł od osoby
opłata za lekcję muzealną - 45 zł od grupy

Opiekunowie(1 osoba na 10 podopiecznych)- gratis.
Optymalna ilość uczestników w grupie - 20 osób.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc i przedpłata.

Przykładowy koszt wizyty 20 – osobowej wycieczki + dwoje opiekunów, zawierającej koszt zakupu 20 biletów wstępu do muzeum wraz z udziałem w warsztatach i lekcją muzealną wynosi 565 zł.

dział rezerwacji

rezerwacje@BelleEpoque.pl