LISTOPADOWE WARSZTATY RODZINNE

10/28/2016

W poniedziałek 7 listopada zapraszamy na nowe spotkanie w naszym całorocznym cyklu warsztatów rodzinnych.

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów.

W listopadzie zrobimy MINIATUROWĄ SKRZYNKĘ na warzywa

a w niej – DYNIĘ, KABACZKI, PATISONY, BAKŁAŻANY!

W listopadzie 2016 warsztaty odbędą się w 4 terminach (na każdych zajęciach robić będziemy  to samo!):

- poniedziałek 7 listopada

- wtorek 15 listopada

- środę 23 listopada

- czwartek 24 listopada

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 9 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Para dziecko+opiekun mogą podczas warsztatów używać wspólnie jednego zestawu, a drugi zestaw materiałów zabrać ze sobą, do dalszej samodzielnej pracy.