SZOPKA W MINIATURZE

10/23/2016

ŚRÓDMIEŚCIE DBA O TRADYCJE

- SZOPKA W MINIATURZE - KONKURS TWÓRCZY DLA RODZIN

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie twórczym zorganizowanym przez Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie i Fundację Belle Époque.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Konkurs skierowany jest do rodzin lub grup przyjaciół.

Założeniem konkursu jest wspólne wykonanie MINIATUROWEJ SZOPKI (jej wymiar nie może przekraczać 12 cm x 12 cm x 12 cm) w dowolnej technice przestrzennej i przesłanie pracy na adres Muzeum do 30 listopada 2016 (uwaga - decyduje data dotarcia do nas pracy!).

Praca musi być wykonana przez co najmniej dwie osoby.

Najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum Domków dla Lalek w Warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

Patronat Honorowy nad konkursem objął Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Pan Piotr Kazimierczak.

Nagrody indywidualne dla laureatów ufundowali: FUNDACJA BELLE ÉPOQUE, producent gier planszowych GRANNA, sklep internetowy z wyposażeniem domków dla lalek DOMKOWA4.pl, INVICTA KURSPRZEWODNICKI.PL oraz Restauracja SPECJAŁY REGIONALNE.

Naszymi patronami medialnymi są Polskie Radio Dla Ciebie (RDC) oraz portal CzasDzieci.pl

Życzymy przyjemnej wspólnej pracy nad projektem i wspaniałej weny twórczej!

Zgłoszenia prac przyjmujemy

do 30 listopada 2016 r.

W załączniku znajduje się szczegółowy regulamin. Zachęcamy do wydrukowania go i przekazania zainteresowanym osobom.

pobierz REGULAMIN KONKURSU

adres do wysyłki prac:

MUZEUM DOMKÓW DLA LALEK

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

Konkurs koordynuje Zofia Jusiak, tel. 517 49 00 47

konkursy@belleepoque.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NADSYŁANIA PRAC!