PAŹDZIERNIKOWE WARSZTATY RODZINNE

09/26/2016

Rozpoczęliśmy nowy cykl warsztatów rodzinnych - to już drugi miesiąc naszych spotkań!

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów. W październiku zrobimy MINIATUROWE PRZETWORY w słoiczkach - zakisimy ogórki, zrobimy weki z papryką i marchewką z groszkiem!

W październiku 2016 warsztaty odbędą się aż w 4 terminach (na każdych zajęciach robimy to samo!):

- w poniedziałek, 3 października
- we wtorek, 11 października
- w środę,19 października
- w czwartek, 27 października

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 5 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Para dziecko+opiekun mogą podczas warsztatów używać wspólnie jednego zestawu, a drugi zestaw materiałów zabrać ze sobą, do dalszej samodzielnej pracy.