WRZEŚNIOWE WARSZTATY RODZINNE

08/30/2016

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów rodzinnych :)

Od września do czerwca będziemy spotykać się raz w miesiącu podczas warsztatów dwugodzinnych i na każdych zajęciach wykonywać będziemy komplety tematycznie powiązanych ze sobą przedmiotów. We wrześniu będzie to MINIATUROWA SZKOLNA WYPRAWKA – klasyczny tornister, drewniana linijka i kolorowe długopisy.

We wrześniu 2016 warsztaty odbędą się aż w 4 terminach (na każdych zajęciach robimy to samo!):
- w poniedziałek, 5 września
- we wtorek, 13 września
- w środę, 21 września
- w czwartek, 29 września.

Ze względu na poziom zaawansowania projektów, zalecamy aby wiek uczestników był wyższy niż 5 lat. Bez opieki podczas zajęć mogą pozostawać tylko osoby pełnoletnie.

Każdy z uczestników otrzymuje swój komplet materiałów do wykonania miniatur, a efekt pracy zabiera do domu. Para dziecko+opiekun mogą podczas warsztatów używać wspólnie jednego zestawu, a drugi zestaw materiałów zabrać ze sobą, do dalszej samodzielnej pracy.