LETNIE WARSZTATY RODZINNE

07/01/2016

LATO W MUZEUM - poniedziałkowe warsztaty rodzinne :)

W lipcowe i sierpniowe poniedziałki o 18:00, zapraszamy na cykl 9 spotkań warsztatowych dla dzieci i dorosłych. Na każdym ze spotkań będziemy wspólnie wykonywać miniaturowe przedmioty niezbędne w podróży i na wakacjach - m.in. walizki, śpiwory, parasolki plażowe i kosze piknikowe...

Tematem pierwszego spotkania 4 lipca będzie miniaturowy DZIENNIK PODRÓŻY, zaś drugiego, 11 lipca - TORBA PLAŻOWA. Później będziemy wykonywać walizki, kosze piknikowe, śpiwory, kosmetyczki, parasolki i mnóstwo innych przedmiotów niezbędnych latem :) Każde dziecko zabiera wykonany wspólnie z opiekunem przedmiot ze sobą!

Udział w warsztatach jest płatny, wstęp dla pary dziecko+dorosły kosztuje 13 zł, każde kolejne dziecko również 13 zł.